Dziwnie się czuję. Jak bym za chwilę miał dokonać zdrady. No bo ja, wielki fan wszystkiego co ma w sobie jabłko, tj.: Nowego Jorku, szarlotki no i Apple, będę musiał trochę niestety poszydzić z tego ostatniego. Szarlotka jak dotąd mnie nie zawiodła, poza wyjątkami – jedzona np. w Turcji

Niestety nie udało mi się obejrzeć na żywo show – prezentacji online nowego iPhona 6. Ale później nadrobiłem wszystkie zaległości i wiem już cóż nowego ma w sobie mój kolejny przedmiot pożądania. No właśnie, czy stanie się kolejnym przedmiotem pożądania… Hmmm.  Będzie ciężko, bo jakoś szału ni ma, albo dosadniej: dupy nie urywa.

Nie wiem jak się prezentował nowy prezes Apple w tym co Jobs robił bezbłędnie. Nie powyżywam się więc na nim wytykając błędy, bo nie wiem czy były. Czy opowiedział historię i porwał nią słuchaczy. Chociaż jestem przecież Polakiem, powinienem wypowiedzieć się na temat, na którym się nie znam…

Powyżywam się jednak na kim/czym innym. I znów zaczyna mnie kłuć w dołku – za chwilę przecież dokonam zdrady, jak mogę!? Ale sorry, nie tego się spodziewaliśmy po nowej odsłonie produktu, który swego czasu był przecież twórcą kategorii! Wprowadził nową jakość do sektora telefonów komórkowych. Był do jasnej cholery dla mnie Bogiem! Boże, cóżeś mi uczynił??!! Teraz będę musiał na obiadkach rodzinnych wysłuchiwać z pokorą szyderczych uwag szwagra, który jest z obozu Samsunga, a raczej AA [Anty-Apple]. Bo będzie miał chłop racje! Zawsze kwitowałem uśmieszkiem jego uwagi; co tam, wytyka bo i tak wie kto tu rządzi, a że nie ma, to wytyka. To trochę tak jak z PISem, z tym Apple. Albo się go kocha, albo nienawidzi i szydzi. Albo z Mensą – ci którzy nie zdali testów szydzą i wymyślają teorie na ich [tych testów] mierność i niedostosowanie do mierzenia inteligencji.

A tu klops! Będę musiał odszczekać wiele co powiedziałem na temat konkurencji na S. i znieść pokornie przytyki dot. jabłka. Jako pokutę wymierzam sobie obejrzenie osobiście i udostępnienie tym milionom czytającym mój blog tych oto filmów – odpowiedzi Samsunga na premierę iP6.

Taka sytuacja….