Aby tradycji stało się zadość należy się w święta nawpie….ać. Wrzucam więc pospiesznie temat na czasie.Po każdych świętach to samo – ło boze, ale się nażarłem. Dość tego! A nazajutrz wizyta u cioci, babci, kuzynostwa i de ja vu.

Oto i lista 10-ciu produktów odżywczych, które pomogą spalić tłuszcz i zmniejszyć wagę. teraz brakuje tylko dwóch, by dobić do Wigilijnej „Parszywej” Dwunastki.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 1 [/mpc_dropcaps]Owies

nie tylko świetnie smakuje, ale też zmniejsza głód. Owies zawiera błonnik, który pomaga i stabilizuje poziom cholesterolu.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 2 [/mpc_dropcaps]Jaja

są bogatym źródłem białka i mają mało kalorii. Jajka pomagają nam budować mięśnie i dobry cholesterol.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 3 [/mpc_dropcaps]Jabłka

są bogate w silne antyoksydanty. Co najważniejsze jest to Pektyna, która wspomaga  redukcję tkanki tłuszczowej w organiźmie.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 4 [/mpc_dropcaps]Zielone chilli

zawiera kapsaicynę, która pomaga spalać kalorie w szybkim czasie.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 5 [/mpc_dropcaps]Czosnek

Czosnek zawiera allicynę, która ma właściwości antybakteryjne i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Ponadto usuwa złe cholesterol.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 6 [/mpc_dropcaps]Miód

jest najlepszy tłuszczo-kilerem. Rozpuść łyżkę miodu w ciepłej wodzie wieczorem. Pozostaw na noc, a rano wypij na czczo.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 7 [/mpc_dropcaps]Zielona herbata

Jest najbardziej efektywna do zrzucania wagi. Zawiera przeciwutleniacze, które pomagają w stabilizacji wagi. By uzyskać najlepsze rezultaty pij codziennie 2 filiżanki zielonej herbaty.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 8 [/mpc_dropcaps]Trawa pszeniczna

Wzmacnia przemianę materii i przyczynia się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 9 [/mpc_dropcaps]Pomidory

pomagają spalić tłuszcz w krótkim czasie. Trzymają nas również z dala od raka. Jedz więc pomidory regularnie.

[mpc_dropcaps background=”#9c179e” color=”white” size=”big”] 10 [/mpc_dropcaps]Ciemna czekolada

zawiera flawonoidy, właściwości przeciwzapalne pomagają zmniejszyć poziom złego cholesterolu we krwi. Wpływa też na zwiększenie poziomu serotoniny we krwi, ale i  oczywiście spala tłuszcz.

Teraz generalnie nadal siedzimy w fotelu, oglądamy kolejny serial, z jednej strony pierogi, boczuś, ciasta. Z drugiej dla równowagi filiżanka zielonej herbaty, posłodzona miodem, zagryzana zielona papryką….

Tia… Bez ruchu z taka dieta to i nawet Chuck Norris nie schudnie….chociaż co ja pisze, Chuck chudnie nawet wtedy kiedy pajdę chleba ze smalcem, zagryza golonką. W sumie mógłby wtedy śladem Konrada Gacy napisać książkę – „Żryj i chudnij! Niemożliwe z Chuckiem Norrisem staje się możliwe. Poradnik świąteczny – idealny na prezent”

Na koniec jednak poważny akcent. Ćwiczenie, które jak zrobisz zapamiętasz do końca życia. Ale efekty przy regularnym stosowaniu, mogą Cię jednak przekonać do jego stosowania. Trening Tabaty, bo o nim mowa, przyspiesza metabolizm i stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej. Dla prawdziwych twardzieli… Odważysz się?

Trening Tabaty

 

Dodaj komentarz